Karavany ve Lhotce
Na 4 kolech

Pod Javořici s karavanem, proč ne!

Chcete si odpočinout s rodinou a dětmi v přírodě, zaparkovat svůj obytný vůz na krásném místě a užívat si klid a ticho? 

Pod Javořici s karavanem, proč ne!

Aktuálním trendem je bydlení na kolečkách, které ti dává největší cestovatelskou svobodu. S karavanem či obytňákem můžeš zkrátka každý den zastavit na jiném místě, protože nemusíš nic moc vybalovat, všechno máš uvnitř – ložnici, kuchyňku, koupelnu. Nemusíš se ani příliš omezovat co do věcí, které chceš vzít s sebou – kola, loď, paddleboard. Zkrátka cokoli, protože nikdy nevíš, jaká příležitost náhle nastane.

Sice je to finančně nejnákladnější dopravní prostředek, pokud zrovna nemáš soukromý tryskáč, ale na druhou stranu neplatíš za ubytování a vajíčka na cibulce si můžeš také umíchat sám, pokud zrovna není ráno kam jít na snídani. Jediné, co k tomu potřebuješ je karavanové stání, ideálně se zázemím, protože si přiznejme, že elektřina, výlevka a sociální zařízení přece jenom dokáží o něco málo zvýšit cestovatelský komfort. Dáme ti tipy na to, kde v Kraji pod Javořicí zaparkovat svůj hotel na kolech.

Místa pro karavany v Telči a okolí

Vysočina dlouho patřila k regionům, kterými se v karavanu spíše projíždělo. Tak jsme se rozhodli to změnit a propojit zájemce z řad karavanistů s místními aktéry, kteří chtějí dát tomuto způsobu cestování prostor. V přehledu níže najdeš soupis možností pro legální stání s karavanem v Telči a jeho okolí. Jsou zde jak oficiální kempy, tak i vybraná parkoviště a možnosti parkování od soukromých poskytovatelů, včetně odkazů na web.

Kde zaparkovat?

caravan
trailer
tent
caravan
tent
caravan
trailer
tent