Kemp s restaurací U Roštěnky

U Roštěnky - ubytování v přírodě blízko Telče

Pokud toužíte po ubytování v přírodě, které je opravu blízko Telče, pak zvolte kemp s restaurací U Roštěnky. Pěšky z něj dojdete do centra města za chvíli a navíc leží přímo na hrázi rybník a Roštejn. Jde o rodinný kemp, kde se vyřádí děti a dospělí si naopak posedí u dobrého piva a grilovaných specialit.

caravan
trailer
tent
Voda
Ano
Elektřina
Ano
Ohniště
Ano

Na velké louce kempu U Roštěnky si své místo najdou jak ti, co preferují stan, tak ti, kteří chtějí do chatky či přijedou s obytným vozem nebo karavanem. K dispozici jsou venkovní i vnitřní sprchy a celý areál je navíc pokrytý wi-fi připojením. A všechny atraktivity UNESCO Telče jsou od vás jen pár minut.   

Vyladěná gastronomie

Připravte se na domácí kuchyni, v jejímž čele vládnou poctivé polévky, nebo grilované pochoutky podávané na majitelem vypěstované zelenině a bylinkách.

Oblíbené palačinky tady plní domácími marmeládami a pro skupiny nabízí i plnou penzi. Poseďte si u venkovního grilu s pohledem na hladinu klidného rybníka Roštejn a dejte si k tomu třeba jejich speciální pivo Roštejnský máz.

Půjčovna sportovního vybavení

V kempu si děti zařádí na dětském hřišti, ale i pro dospělé je k dispozici sportovní hřiště a navíc si zde můžete půjčit různé vybavení pro vaše další sportovní aktivity. Samozřejmostí jsou:

  • kola,
  • koloběžky,
  • čtyřkolky,
  • paddleboard,
  • kanoe,
  • in-line brusle.

V blízkosti se totiž nachází příjemná in-line dráha.

Mapa

GPS
49.1938094N, 15.4489650E
Geoparkem na 4 kolech

Geoparkem na 4 kolech

Chcete si odpočinout s rodinou a dětmi v přírodě, zaparkovat svůj obytný vůz na krásném místě a užívat si klid a ticho? Chcete se vykoupat v jednom ze sta rybníků nebo se více dozvědět o tradici kamenictví? Vyrazte do Kraje kameníků u UNESCO Telč se svým karavanem.