Kraj pod Javořicí, ubytování, Ranč Telč
Ubytování

Vyberte si ubytování, které vám sedne

Máte rádi klasický hotel s restaurací, upřednostňujete apartmány s vlastní kuchyňkou, chcete penzion se snídaní nebo raději chatičku v kempu, netradiční ubytování nebo snad jen parkovací místo pro vlastní karavan? Stačí si jen vybrat.

Originální a zážitkové ubytování v Telči a blízkém okolí

U Hraběnky

V případě, že jste příznivci hotelového ubytování, pak složte hlavu v hotelu U Hraběnky v blízkosti telčského zámeckého parku. Je příkladem šetrné rekonstrukce původně barokního domu. Ubytování v jeho půdním prostoru je plné dřeva a nasáklé esencí šlechty. Součástí hotelu je i příjemná restaurace, wellness, bowling a parkoviště přímo v areálu hotelu. Ubytování je vhodné také pro firemní akce a konference. 

Více na: U Hraběnky

Panský penzion

Hledáte ubytování, kde najdou rozmanitou zábavu vaše děti i vy?
Pak zkuste Panský penzion přímo u centrálního parkoviště v Telči. Areál Panského dvora nabízí široké spektrum služeb – restauraci, dětskou hernu, lezeckou stěnu, prohlídku pivovaru se sládkem, masáže, půjčovnu elektrokol, úschovnu kol a také parkoviště v areálu. 

Více na: Panský dvůr

Kamenné slunce

Pokud chcete stylové ubytování v centru Telče, pak zvolte penzion Kamenné slunce. Přímo pod věží sv. Ducha si v klidu užijete zázemí historického domu se zahradou u hradební zdi. V nabídce jsou pokoje, ale i prostorný apartmán s originálním krbem a také studio s kuchyňským koutem. Nechybí ani společenská místnost s kuchyňkou a kulečník.

Více na: Kamenné slunce

Penzion U Posádů

Vyhovuje vám ubytování v apartmánech?
Pak zkuste nový apartmánový penzion U Posádů v Olší, vytvořený z bývalého statku. Ekologické ubytování s uzavřeným dvorem a rozmanitou zábavou pro děti je ideální volbou pro klidnou rodinnou dovolenou na Vysočině, kde chcete poznávat nejen kulturní, ale i přírodní krásy. 

Více na: Penzion U Posádů

Vinná maringotka

Rádi objevujete něco netradičního?
Pak se ubytujte ve Vinné maringotce v malebné vísce Borovná, jen 4 km od Telče. Na hraně civilizace a lesního „safari“ si v tomto glampingovém domečku na kolech užijete širokou postel, vlastní vinotéku, sluneční terasu, parádní snídaňové koše, oblohu plnou hvězd a hlavně čas pro sebe. Bez toho aniž byste museli slevit ze svého komfortu. Součástí maringotky je totiž plně vybavená kuchyňka a koupelna se sprchou a záchodem. Ideální zázemí pro všechny milovníky originálních zážitků, kteří hledají útěk z reality. 

Více na: Vinná maringotka

Třešť - ubytování na zámku, v centru města i na nedaleké farmě

Zámek Třešť

Pokud se chcete cítit jako šlechtic, pak se ubytujte na Zámku Třešť. Nově zrekonstruovaný objekt zámku v Třešti nabízí krásné ubytování kousek od centra města včetně nové restaurace Franze Kafky a wellness zóny. K zámku patří také park, kde můžete relaxovat ať už procházkou nebo piknikem v trávě. 

Více na: Zámek Třešť

Wellness hotel Harmony

Přímo v centru města Třešť se můžete ubytovat ve Wellness hotelu Harmony. Čtyřhvězdičkový hotel s restaurací a privátním wellness sídlí v historické budově a nabízí kromě ubytování také možnost pořádání teambuildingových a jiných firemních akcí nebo svateb a soukromých oslav. Součástí jsou také dětské prolézačky přímo ve dvoře hotelu. 

Více na: Wellness hotel Harmony

Penzion Třeštický Mlýn

Penzion Třeštický Mlýn je rodinné ubytování v malé vísce mezi Třeští a Telčí. Součástí je také farma plemen Aberdeen Angus, Piemont a související prodej masa v bio kvalitě. Klidný a prostorný mlýn je vhodný také pro svatby a firemní akce. 

Více na: Třeštický Mlýn

Okolí Počátek nabízí rozmanité možnosti ubytování

Letohrádek sv. Vojtěcha

Přitahuje vás období první republiky?
Pak by vaší pozornosti neměl uniknout Letohrádek sv. Vojtěcha v těsné blízkosti Počátek. Tematický hotel vás přenese do období Vlasty Buriana, Oldřicha Nového, Huga Haase, Jana Wericha, Lídy Baarové či Nataši Gollové. V prvorepublikovém duchu se nese i stylová restaurace. Potěší také wellness s masážemi, infrasaunou nebo venkovní vířivkou. 

Více na: Letohrádek sv. Vojtěcha

Resort Svatá Kateřina

Toužíte po nevšedním luxusu v duchu zdravého životního stylu, ale i po požitcích, které si každá dovolená zaslouží? Pak se ubytujte v Resortu Svatá Kateřina. Kolem vás nebude signál ani hluk aut, jen lesy, léčivé prameny a kamenný kruh druidů. Pokud chcete vystoupit ze stereotypu, stresu a na chvíli se zastavit, protáhnout tělo jógou či ájurvédskou masáží, pak si dopřejte klidný resort se špičkovou gastronomií a službami.

Více na: Resort Svatá Kateřina

Penzion Oloffson

V případě, že preferujete ubytování v klidném apartmánu, pak zvolte Penzion Oloffson. Nachází se přímo na Palackého náměstí v Počátkách a potěší vás příjemným stinným dvorkem se zahradou i dobře vybavenou kuchyní. 

Více na: Penzion Oloffson

Rekreační středisko Valcha

Máte-li rádi ubytování v přírodě, pak zamiřte do rekreačního střediska Valcha u Počátek. Ubytování u vody nabízí možnost pobytu v chatkách nebo pokojích s vlastním sociálním zařízením. 

Více na: rekreační středisko Valcha

Chadimům mlýn

Láká vás ubytování v pokojích, kde dříve spávala mlynářská chasa nebo nocování v kempu přímo vedle mlýna?

Pak zvolte Chadimům mlýn. Odlehlé místo v blízkosti Horních Dubenek vás učaruje výjimečnou atmosférou starých mlýnských kol, muzea a biofarmou. Pronajmout si můžete celý byt až pro 11 + 2 osob nebo samostatné apartmány. Přenocovat lze i v minikempu, kde můžete postavit stan nebo karavan. 

Více na: Chadimův mlýn