Spolupráce podnikatelé

Spolupráce podnikatelé

 

Pravidelná setkávání a průběžná komunikace s podnikateli a subjekty působící v cestovním ruchu

  • Březen 2024

Setkání zástupců z řad podnikatelů a provozovatelů turistických cílů na Zámku v Telči s NPÚ za účelem vyhodnocení zimní sezóny a hledání společného postupu na sezónu 2024.

  • Únor 2024

Online setkání s podnikateli a zástupci Kraje pod Javořicí s cílem představit statistické údaje za rok 2023, které naše destinace sama vytvořila nebo získala prostřednictvím smlouvy o partnerství. Jedná se o tyto data: Profil návštěvníka 2023, Návštěvnost turistických cílů v roce 2023.

  • Leden 2024

Fórum cestovního ruchu na Vysočině 2024 v resortu Svatá Kateřina bylo vynikající příležitost nejen pro setkání s kolegy z našeho odvětví, ale také pro prohloubení stávajících vztahů s partnery z úžasné destinace od Žďárských vrchů po hrad Pernštejn. Diskuze byla inspirující a plná podnětů. Vyměňovali jsme si názory, sdíleli zkušenosti a hledali nové cesty pro rozvoj cestovního ruchu.

  • Listopad 2023

Zprostředkování setkání mezi podnikateli destinace a zástupci z řad podnikatelů a politiků z Tchaj-wanu s cílem navázání spolupráce v rámci cestovního ruchu.