Hospodářský dvůr Bohuslavice

Hospodářský dvůr Bohuslavice

Hledáte místo, kam vyrazit s dětmi, s přáteli nebo s celou firmou? Už nehledejte. Nedaleko Telče, v malé vesničce Bohuslavice na vás čeká Hospodářský dvůr.

Vyrazit sem můžete na jednodenní výlet, ale i na delší dovolenou. Překvapí vás stylová restaurace, minizoo, relax i nevšední projížďky na koních.

Co čeká hosty Hospodářského dvoru

Dětské hřiště, venkovní posilovna, vyjížďky na koních či ponících a zdejší minizoo, ve které si zblízka prohlédnete různá hospodářská zvířata, ale i lamy, jelena kavkazského, osly či exotické ptactvo. Příjemné chvíle uprostřed Vysočiny si ve stylově zrekonstruovaném hotelu užije kdokoliv.

Až vám vyhládne

V místní restauraci můžete ochutnat tradiční českou kuchyni i grilované speciality připravované v otevřeném krbu.

Design restaurace

Netradiční design restaurace umožňuje výhled přímo do stáje s hospodářskými zvířaty a Novoříšskou keramikou. Ta tu visí na starobylých trámech, je rovnou k zakoupení a dodává místu tu správnou atmosféru.

Ochutnávka místní pálenice

Na hospodářském dvoře je i pěstitelská pálenice, v níž si můžete domluvit prohlídku s ochutnávkou vzorků nejrůznějších destilátů ze zdejšího sklípku.

Na koncert, konferenci nebo svatbu

Bohuslavický areál je rozsáhlejší, než se zdá. Najdete zde i velké koncertní prostory pro plesy či jiné společenské událostí. Dále je tu konferenční sál a tzv. Ptačí dům, kde budete mít soukromí například při vaší svatbě.

Klášter v Nové říši

Po zážitcích na Hospodářském dvoře budete možná hledat klidnější místo. Ten pravý klid najdete v malebném klášteře v nedaleké obci Nová říše.

Mapa

GPS
49.1490442N, 15.5767258E

Informace

A tady už jste byli?