Ranč Telč

Kraj pod javořicí, Koně na Ranči v Telči

Oáza uprostřed přírody. Tak sami majitelé označují Ranč Telč. Říkají, že jde o perfektní místo pro rodinnou dovolenou. Ubytováni budete v táborových stanech, teepee, cikánských maringotkách anebo přímo ve chlévě na seně. Na výběr jsou i prostorné apartmány, včetně těch s bezbariérovým přístupem. Volný čas pak strávíte na hřbetě koně v okolí Telče a uprostřed přírody. 

Rodinná dovolená na ranči

Ranč je vybudovaný hlavně pro rodiny s dětmi. Najdete tu stáje s přilehlými výběhy, ve kterých na děti čekají zvířata různého druhu.

Pro ty nejmenší jsou na ranči poníci, na kterých se mohou projet na přilehlé louce či na cestě k Telči. Pro větší děti nebo jejich rodiče jsou k vyjížďkám připraveni Irští tinkeři. Na vaši pozornost dále čekají i andaluští osli, kteří sem přijeli až z jižního Španělska.

Místo pro relax, zábavu i vzdělávání

Pokud se vám na ranči zalíbí, je tu možnost uspořádat soukromou akci, ať už školení nebo teambuilding, školní výlet nebo rodinnou oslavu či svatbu. K těmto účelům slouží společenská místnost. Ranč navíc zajistí vše od úžasného cateringu až po květinovou výzdobu.
 

Mapa

GPS
49.1930275N, 15.4361228E

Informace

Adresa

Ranč Telč
Salaš 491, Telč
588 56