Resort Svatá Kateřina

Kraj pod Javořicí, kamenný kruh druidů u Resortu Svatá Kateřina

Ticho, které ruší jen šumění stromů – tady zapomenete na všední starosti, odpočinete si a načerpáte energii.

Vypněte počítač, odložte mobil a vyrazte do Resortu Svatá Kateřina v Počátkách. Místní Ajurvédský pavilon byl oceněný jako nejlepší stavba v České republice za rok 2019.

Historicky svatá voda se proměnila v moderní wellness areál

Vodoléčebné a klimatické lázně Svatá Kateřina vděčí za svoji pověst pramenům sv. Kateřiny a Markéty, které byly známé jako svatá voda u Počátek již v dobách 16. století.

Dnes se areál pyšní moderními interiéry, komfortním ubytováním, delikátní kuchyní a autentickými wellness procedurami, mezi které patří.:

  • masáže a zábaly,
  • jacuzzi pod širým nebem,
  • saunování či pobyt v páře,
  • aromaterapie či whirlpool.

Ájurvédský pavilon

Nádherná stavba, která vás zaujme zvenku i zevnitř. Na 105 monolitických kamenech je postavený dřevěný pavilon s atriem, galerií a bazénem. Tento promyšlený prostor podporuje blahodárné působení procedur na tělo i duši.

Když je chuť na pohyb 

V resortu Svatá Kateřina je i mnoho příležitostí ke sportu, ať už individuálně, nebo pod vedením zkušených instruktorů. V resortu narazíte na:

  • posilovnu,
  • hřiště na fotbal, volejbal a nohejbal,
  • kulečníkové stoly,
  • tenisové kruty,
  • a dokonce golfové hřiště.

Krásná příroda okolo přímo vybízí k projížďkám na kole či na běžkách. Samozřejmostí je půjčovna veškerého sportovního vybavení.

Široká nabídka akcí a programů

Vyberete si z mnoha pobytových programů zaměřených např. na hubnutí, wellness a odpočinek či jógu a ajurvédu. V nabídce jsou i pobyty navržené přímo pro ženy, pro páry nebo na odbourávání stresu. Využijte i služby dietologa a výživového poradce, kteří vám provedou diagnostiku celého těla. 

Jídla z celého světa i strava na míru

Resort Svatá Kateřina vás nadchne i nevšední gastronomií. Vybírat budete z jídel z celého světa, na své si tu přijdou i vegetariáni a jogíni, a pokud máte svůj vlastní dietní plán, uvaří vám přímo na míru. 

Kamenný kruh druidů

33 menhirů rozestavených do kruhu na vrcholku blízkého kopce. Vyzkoušejte si sami sílu tohoto místa, kam si řada lidí chodí pro léčení i duchovní vývoj.

Mapa

GPS
49.2706375N, 15.2756100E

Informace