TOP tipy, když piju nealko

Nealko v Kraji pod Javořicí

Kam zajít na domácí limonádu ze sezónních sirupů nebo na nealko koktejly? Poradíme vám. Zde jsou tipy na podniky se širokou nabídkou drinků pro řidiče, děti, těhotné nebo zkrátka pro ty, kteří preferují nealko verzi tekutin.

Podniky kolem telčského náměstí

Na domácí limo i freshe

Na nealko si v Telči můžete zajít například do Bistra Café Friends. Kousek od náměstí Zachariáše z Hradce vám naservírují skvělou kávu, domácí limonády a freshe, čerstvé čaje nebo netradiční láhvové limo. K tomu si nezapomeňte dát nějakou originální bistro delikatesu či domácí dort. 

Více na: Café Friends.cz

Domácí dorty s italskou kávou

Pokud chcete posedět na zahrádce, vychutnat si italskou kávu, domácí limonádu a nějaký ten dortík k tomu, pak se vydejte do Café Telč. Kavárna je součástí hotelu Telč a leží v uličce, která přímo navazuje na náměstí Zachariáše z Hradce. Dezerty si pečou sami a také je to ideální místo na snídani. 

Více na: Café Telč

V Třešti do kavárny i baru s nealkem

Kávy i limonády s rozmanitými příchutěmi

Pokud jste příznivci nealko nápojů, pak se vydejte do Gram Kafé. V nabídce této kavárny naleznete velkou škálu domácích limonád - dokonce i v netradičních variantách a chutích. Chcete zkusit limonádu s příchutí chilli nebo různé kávové speciality s netradičními sirupy? Tak zde jste na správné adrese! Domácí limonády si můžete dát v teplé i studené variantě. 

Více na: Gram Kafé

Třešť

Nealko drinky a koktejly

Na dobrý nealko drink můžete zajít i do baru U Špinarů. Ačkoliv se třešťský bar specializuje především na alkoholické varianty nápojů, na své si přijdou i příznivci nealkoholických drinků. V letních měsících určitě přijdou vhod domácí limonády, ale i nealko koktejly.

Více na: bar U Špinarů

V Počátkách do Stodolní a k Andělce

Káva z nedaleké pražírny

I v Počátkách mají svoji Stodolní ulici s příjemným posezením. Jedná se o kavárnu, která je zároveň barem a hospůdkou se zahradním posezením. Každý den si v podniku nazvaném „S“ ve Stodolní ulici 446 můžete dát například kávu z nedaleké rodinné pražírny ve Strmilově a to i v podobě ledového latté.

Více na: „S“

Andělsky dobré limonády a sušenky

Na domácí limonády, kvalitní kávu z celého světa, ale také na domácí dortíky a originální „andělské“ sušenky zajděte na Palackého náměstí v Počátkách do kavárny a současně autorské cukrárny s názvem Krámek U Andělky. Prostor je laděný do „starých časů“ a dokonce v něm můžete nakoupit i drobné dárky pro radost. V létě samozřejmě i zmrzlinu a po celý rok pak domácí chleby na objednávku. Zkrátka rozmanitá kavárno-cukrárno-pekárno-sušenkárna, která potěší převážně příznivce nealko nápojů. 

Více na: Krámek U Andělky